Wyciągi narciarskie Baca i Juhas

Zespół dwóch wyciągów na niezwykle malowniczej Polanie Szymkówce, usytuowany na zachodnim stoku tego pięknego zakątka Tatr. Zapaleńcy zjazdowych sportów zimowych mają tutaj do wyboru dwa stoki o dość wyraźnie różniących się profilach.

Niebieska trasa nr 2 ma ok. 350 metrów długości, a różnica poziomów wynosi ok. 65. Prowadzi obok talerzykowego wyciągu “Juhas” o przepustowości 600 osób na godzinę. Natomiast czerwona trasa nr 1 posiada zdecydowanie bardziej stromą dolną część. Tutaj zjazd do pokonania w dół jest ok. 700 metrów stoku i 125 m różnicy poziomów. Orczykowy, dwuosobowy wyciąg “Baca” jest w stanie obsłużyć maksymalnie 550 narciarzy w ciągu 60 minut.

Obie trasy są ratrakowane, posiadają również lampy umożliwiające swobodną jazdę po zmroku. Przy wyciągach mieści się wypożyczalnia i serwis, można również podszkolić swoje umiejętności pod okiem instruktorów. Obok dwóch mniejszych bufetów z gastronomią, działa także większa karczma widokowa “Szymkówka”.

Dodaj opinię
Wyciągi narciarskie Baca i Juhas adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciągi narciarskie Baca i Juhas, zobacz gdzie w Bukowinie Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciągi narciarskie Baca i Juhas.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Wyciągi narciarskie Baca i Juhas - telefon: +48605914405
  • Telefon 2 +48 603 794 430
  • Ulica
    Tatrzańska / Szymkówka
    Wyciągi narciarskie Baca i Juhas mieści się przy ulicy Tatrzańska / Szymkówka w Bukowinie Tatrzańskiej
  • 34-530 Bukowina Tatrzańska
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciągi narciarskie Baca i Juhas opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij