Wyciąg narciarski U Andrzeja

Miejsce w sam raz dla początkujących narciarzy i osób szykujących się do pierwszej jazdy na desce snowboardowej - jedno z całego mnóstwa takich na mapie Bukowiny Tatrzańskiej. Stok “U Andrzeja” ma nieco ponad 300 metrów długości, do dyspozycji jest wyciąg orczykowy o wydajności ok. 400 osób na godzinę.

Nachylenie wynosi mniej więcej 18%, a różnica poziomów wynosi 57 metrów. Można znaleźć w okolicy łagodniejsze stoki, ale nawet tutaj stawianie pierwszych kroków - a raczej próby pierwszych zjazdów - przychodzi stosunkowo łatwo i przyjemnie. Zwłaszcza, że można skorzystać z porad instruktora i wypożyczalni, gdzie dobierze się odpowiedni sprzęt. Wyciąg “U Andrzeja” dysponuje także sztucznym oświetleniem, systemem nagłośnienia i ratrakiem.

Dodaj opinię
Wyciąg narciarski U Andrzeja adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg narciarski U Andrzeja, zobacz gdzie w Bukowinie Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg narciarski U Andrzeja.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Wyciąg narciarski U Andrzeja - telefon: +48182077569
  • Telefon 2 +48 182 077 262
  • Ulica
    Długa 23
    Wyciąg narciarski U Andrzeja mieści się przy ulicy Długa 23 w Bukowinie Tatrzańskiej
  • 34-530 Bukowina Tatrzańska
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg narciarski U Andrzeja opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij