Wyciąg narciarski Przy Kolibie

Malutki, rodzinny - zarówno z uwagi na klimat, jak i sposób prowadzenia biznesu przez właścicieli - ośrodek sportów zjazdowych i innych, śnieżnych szaleństw. “Przy Kolibie” narciarze i snowboarderzy mają do dyspozycji ok. 330-metrowy stok, o maksymalnym nachyleniu wynoszącym circa 15 stopni. Różnica poziomów nie przekracza 50 m.

Krótko mówiąc: kompletne żółtodzioby nie mają się czego obawiać, a doświadczeni wymiatacze nie trafią tutaj na żadne wielkie wyzwania. Są światła do jazd wieczornych, są armatki śnieżne, jest wreszcie wyrównujący białą pokrywę ratrak. Wyciąg talerzykowy charakteryzuje się przepustowością 700 osób na godzinę. W pobliżu funkcjonuje wypożyczalnia i punkt serwisowy sprzętu narciarskiego, jest również możliwość zapisania się na lekcje u instruktorów.

Dodaj opinię

10 wjazdów wyciągiem "Przy Kolibie" kosztuje 10 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg narciarski Przy Kolibie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg narciarski Przy Kolibie, zobacz gdzie w Bukowinie Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg narciarski Przy Kolibie.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Wyciąg narciarski Przy Kolibie - telefon: +48182077274
 • Telefon 2 +48 182 077 238
 • Ulica
  Wierch Olczański
  Wyciąg narciarski Przy Kolibie mieści się przy ulicy Wierch Olczański w Bukowinie Tatrzańskiej
 • 34-530 Bukowina Tatrzańska
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg narciarski Przy Kolibie. Redakcja serwisu www.bukowinatatrzanska.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10 zł
  Wyciąg narciarski Przy Kolibie cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg narciarski Przy Kolibie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij