Uzdrowisko Szczawnica

Zakład Przyrodoleczniczy wraz z sanatorium „Papiernik” (ul. Połoniny 12), Inhalatorium (ul. Park Górny 2), Pijalnią Wód Mineralnych i Przychodnią Uzdrowiskową współtworzy Przedsiębiorstwo „Uzdrowisko Szczawnica” S.A., które specjalizuje się w leczeniu chorób dróg oddechowych, przewlekłych stanów zapalnych nosa, zatok przynosowych, gardła i krtani, schorzeń aparatu głosowego z przeciążenia nadmiernym wysiłkiem głosowym, schorzeń alergicznych górnych dróg oddechowych i astmy oskrzelowej.

Prowadzi również leczenie balneologiczne w schorzeniach układu ruchu, zwłaszcza w zespołach bólowych kręgosłupa i chorób reumatycznych. Wykonywane są w nim zabiegi z zakresu hydroterapii, inhalacji, wziewań, fizykoterapii, fizjoterapii, kinezyterapii i kuracji pitnej.

Chorym oferowane są m.in. kąpiele mineralne, kąpiele kwasowęglowe, inhalacje indywidualne nosa lub gardła, płukanie nosa i gardła, bulling, inhalacje ultradźwiękowe zbiorowe, indywidualne, inhalacje solankowe celkowe, kąpiele 4-komorowe, perełkowe, masaż podwodny całościowy, masaż wirowy nóg, okłady parafinowe i borowinowe.


Dodaj opinię

CENNIK ZAKŁADU PRZYRODOLECZNICZEGO INHALATORIUM, Park Górny 2

ZABIEGI:

Kinezyterapia 9-19zł

Światłolecznictwo 7-17zł

Elektrolecznictwo 7-16zł

Zimnolecznictwo 11-30zł

Ciepłolecznictwo 8-14zł

Inhalacje 8-14zł

Hydroterapia 10-29zł

Masaże 16-25złInformujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Zespół obiektów, w których świadczone są usługi przyrodolecznicze dla układu oddechowego lub ruchu, oparte na właściwościach zdrojów eksploatowanych w Szczawnicy. Wśród zabiegów oferowanych przez 3 sanatoria, kontynuujące dzieła Józefa Dietla, są m.in. kąpiele kwasowęglowe i mineralne, okłady borowinowe i parafinowe czy różne typy masaży oraz inhalacji.

Firma KM Studio może sfilmować warte uwiecznienia Uzdrowisko Szczawnica kamerzysta Wrocław

Uzdrowisko Szczawnica adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Uzdrowisko Szczawnica, zobacz gdzie w Bukowinie Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Uzdrowisko Szczawnica.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Uzdrowisko Szczawnica opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij