Tatrzański Park Rozrywki

Górskie wędrówki, jazda na rowerze czy narciarstwo, nawet na najciekawszych tatrzańskich trasach mogą się kiedyś znudzić. Specjalnie z myślą o szukających innych sposobów aktywnego spędzania czasu przygotowano Tatrzański Park Rozrywki w Poroninie. Różnorodna oferta sprawi, że każdy znajdzie tu coś w sam raz dla siebie.

Na początek można dać zamknąć się w kuli. Zorbing przeznaczony jest raczej tylko dla osób z wytrzymałym błędnikiem. Staczanie się ze zbocza wewnątrz nadmuchiwanej, odpornej na uszkodzenia kuli nie może się obyć gwałtownych zmian pozycji i orientacji kierunku. Z kolei aquaball to dryfowanie po stosunkowo niewielkim i ze względów bezpieczeństwa płytkim basenie wewnątrz przeźroczystej, dmuchanej gumowej piłki. Tego typu kule mają zazwyczaj ok. 2 metrów średnicy, przy odrobinie niezmąconej dewocją wyobraźni pozwalają poczuć się jak Jezus na wodach Jeziora Galilejskiego – chodzić po wodzie.

Również w miarę spokojne wrażenia zapewnią ścianka wspinaczkowa, skakanie na trampolinie oraz kolejne rozgrywki minigolfa. Podczas planowania następnych uderzeń po pełnym przeszkód torze wymagane jest więcej skupienia i uwagi niż adrenaliny pulsującej w żyłach.

Tej z pewnością dostarczą atrakcje niewielkiego parku linowego, a zwłaszcza rozgrywki paintballowe. Do wyboru: na niewielkim ogrodzonym obszarze ze sztucznymi przeszkodami lub na bardziej naturalnym polu walki (otwarty teren, opuszczone budynki). Z myślą o dzieciach przygotowano odpowiednio dostosowany sprzęt ochronny i markery, które pozwalają uniknąć bolesnych siniaków po postrzale kulką farby. Kto woli strzelać do nieruchomych celów, może celować do tarcz z łuku lub długiej i krótkiej broni pneumatycznej.

Szczególnie większe grupy zorganizowane mogą liczyć na niezapomniane emocje podczas rajdów po górskich bezdrożach na quadach i terenówkach z napędem na 4 koła. Podobnie jak w trakcie pontonowych spływów rwącymi strumieniami, czyli raftingu.

Wszystkie atrakcje Tatrzańskiego Parku Rozrywki dostępne są bez konieczności posiadania własnego sprzętu i z udziałem wyszkolonych opiekunów.

Dodaj opinię
 • Paintball + wyposażenie w maski, mundury, markery i 100 kulek - 35 zł;
 • Doładowanie 100 kulek -15 zł;
 • MiniGolf wejście na pole golfowe + wyposażenie w kij i piłeczkę - 10 zł;
 • Wejście dla grup powyżej 6 osób – 8 zł;
 • AquaBall 10 minut - 10 zł;
 • Trampolina 10 minut - 5 zł;
 • Strzelnica na wiatrówki krótkie, 10 strzałów – 8 zł;
 • Strzelnica na wiatrówki długie, 8 strzałów – 10 zł;
 • Łuki,  20 strzał - 10 zł;
 • Ścianka wspinaczkowa, 2 wejścia – 10 zł.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Centrum zabaw i aktywności, w którym każdy gość znajdzie coś w sam raz dla siebie. W ofercie znajdują się m.in. rozgrywki paintballowe (w tym specjalna odmiana dla dzieci), mini-park linowy, pole do mini-golfa, strzelnica (łuki, broń pneumatyczna), trampoliny, zorbing, kule wodne. Grupy zorganizowane mogą zapisać się na spływ pontonami lub off-roadowy rajd.

Tatrzański Park Rozrywki warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Tatrzański Park Rozrywki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tatrzański Park Rozrywki, zobacz gdzie w Bukowinie Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tatrzański Park Rozrywki.
Ceny biletów / cennik wejść do Tatrzański Park Rozrywki. Redakcja serwisu www.bukowinatatrzanska.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 5 zł
  Tatrzański Park Rozrywki cena biletu normalnego: od 5 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tatrzański Park Rozrywki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij