Kompleks Narciarski Wysoki Wierch

Kompleks narciarski obejmujący cztery sąsiadujące ze sobą wyciągi orczykowe: “Na Wysokim”, “Niedźwiadek”, “Pod Wysokim” oraz “Ku Dolinie”. Wszystkie to jednoosobowe talerzyki o wydajności ok. 600 osób na godzinę, pracujące na północnych stokach Wysokiego Wierchu.

W tym zakątku Bukowiny Tatrzańskiej sezon zazwyczaj trwa od początku grudnia do końca marca, ale całkiem regularnie zdarzają się zimy “przedłużone” do ostatnich dni kwietnia. A to tylko i wyłącznie dzięki warunkom naturalnym, gdyż w tym niewielkim w sumie, rodzinnym ośrodku nie ma (jeszcze) śnieżnych armatek. Nie brakuje za to sztucznego oświetlenia, ratraku, wypożyczalni i instruktorów.

Trasy Kompleksu Narciarskiego Wysoki Wierch mierzą po ok. 500-600 metrów. Różnica poziomów sięga mniej więcej 60 m - taka charakterystyka sprzyja efektywnej nauce jazdy na nartach / snowboardzie oraz relaksującemu szusowaniu w przypadku bardziej doświadczonych miłośników aktywnego wypoczynku zimą.

Dodaj opinię

Jeden wjazd - 2 zł

10 wjazdów - 20 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Kompleks Narciarski Wysoki Wierch adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kompleks Narciarski Wysoki Wierch, zobacz gdzie w Bukowinie Tatrzańskiej zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kompleks Narciarski Wysoki Wierch.
Ceny biletów / cennik wejść do Kompleks Narciarski Wysoki Wierch. Redakcja serwisu www.bukowinatatrzanska.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 2 zł
    Kompleks Narciarski Wysoki Wierch cena biletu normalnego: od 2 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kompleks Narciarski Wysoki Wierch opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij